O mně

Jmenuji se Monika a s manželem máme ohledně financí jeden cíl: zbavit se hypotéky v rekordním čase. I přesto, že jsem na mateřské. Proto jsme začali přemýšlet o financích jinak. Zjistili jsme, že peníze nejsou jak neposlušný pes, který si dělá, co chce. Naopak. Ony vždycky udělají to, co jim řekneme. Otázka tedy zůstává, jestli od nás dostávají ty správné povely.

Tak jak můžeš chodit se psem na cvičák a učit se, jak ho vychovat a jak mu dávat ty správné pokyny, ber i tento blog jako svůj virtuální cvičák peněz. S manželem hledáme způsoby, jak finance spravovat moudře, nastavujeme optimální balanc a koukáme se, kam je bezpečně investovat. Jakmile na něco přijdeme, dělím se o to i s tebou.

Na blogu nenajdeš tipy, díky kterým zbohatneš. Nenajdeš tady ani návod, jak mít z nuly milion. Pokud něco takového hledáš, ušetřím ti čas a klikni na tlačítko zavřít. Tento blog je o něčem jiném. Chci ti ukázat, že stačí udělat malé změny, které ti v dlouhodobém horizontu přinesou klidné spaní.

I když některé tipy budou na začátku možná bolet, pamatuj, že když budeš žít jako všichni ostatní, dojdeš tam, kam všichni ostatní.